Kongresová zařízení

název
Typ zařízení
Celková kapacita zařízení
Počet sálů
Kapacita hlavního sálu
Typ lokality
Stravování
Ubytování
Kategorie ubytování

Poskytovatelé služeb

typ poskytovatele

Kde pořádat akce?

Luhačovice, největší moravské lázně, nabízejí výtečné podmínky pro kongresy, 451x300, 107.38 KBLuhačovice, největší moravské lázně, nabízejí výtečné podmínky pro kongresy
V Luhačovicích a ve Zlíně jsou k dispozici konferenční prostory pro pořádání kongresů a konferencí do 400 - 500 osob. V ostatních lokalitách pak pro 80 – 120 osob. Jsou k dispozici jak moderní sály (Zlín), tak prostory v historických lokalitách (Kroměříž, Uherské Hradiště, Staré Město), hotely v rekreačních zónách (Beskydy, Bílé Karpaty). Více naleznete v popisech jednotlivých lokalit. Nejlépe ale uděláte, když nás budete kontaktovat.

Ubytovací kapacity

Ve Zlínském kraji je 199 ubytovacích zařízení hotelového typu. Největší ubytovací kapacity naleznete v Luhačovicích. Pořadatelům rádi poradíme a doporučíme vhodná zařízení, základní přehled naleznete na těchto stránkách.

Doprovodné programy, incentiva

Region je velmi bohatý na přírodní a historické památky a lokality, stejně tak lze těžit z lidových tradic, bohaté gastronomie, kulturního zázemí divadel, hudebních těles, souborů a infrastruktury při tvorbě doprovodných programů.

TOP lokality regionu pro pořádání MICE akcí 

Nejlepší podmínky nabízejí

Krajské město Zlín

Krajské město Zlín

Město Tomáše Bati, nebo také město zeleně, město sportu - tak by se dal stručně nazvat Zlín, centrum Východní Moravy a sídlo Zlínského kraje.
Lázeňské město Luhačovice

Lázeňské město Luhačovice

Vstoupíte do okouzlující přírody, mezi luhačovické prameny přinášející zdraví a s obdivem budete vnímat architekturu „básníka dřeva“ Dušana Jurkoviče.
Beskydy

Beskydy

Vysoké hory, malebná údolí, nezaměnitelné zvyky a tradice i jedinečné památky lidové architektury.
Historická místa

Historická místa

Uspořádání konference či kongresu v historických objektu navodí atmosféru bohaté historie a kultury zdejšího kraje, ukáže řemeslnou zručnost místních lidí.
© 2010 - East Moravia Convention Bureau
Realizace web studio dat