Kongresová zařízení

název
Typ zařízení
Celková kapacita zařízení
Počet sálů
Kapacita hlavního sálu
Typ lokality
Stravování
Ubytování
Kategorie ubytování

Poskytovatelé služeb

typ poskytovatele

Svatby, oslavy, slavnosti

Kde uspořádat svatbu? Jak se vypořádat s oceněním nejlepších zaměstnanců? Jednoduše - pokud jste postaveni před úkol připravit jedinečný zážitek, pak jste na Východní Moravě správně. Svatba v místech dýchajících historií, svatba v přírodě, či na lodi a mnoho dalších nápadů a možností na Východní Moravě. Za jedinečným zážitkem se na Východní Moravu vyplatí přijet.
Historické objekty v sobě nesou noblesu, krásu a odkazy našich předků.

Vyzkoušejte následující možnosti:

Arcibiskupský zámek v Kroměříži. Noblesní Manský sál s krásnou výzdobou se stane jedinečnou kulisou pro důležitý životní krok. Svatba v objektu, který je v seznamu památek UNESCO, je ojedinělým zážitkem.

Zámek ve Vizovicích. Interiér zámku okouzlí svatebčany i svatební hosty, romantické prostředí pro fotografy nabízí nesčetné koncepty krásných snímků jak v interiéru, tak v zámeckém parku. Po okouzlujícím obřadu lze doporučit pokračování v typickém Valašském šenku ve Vizovicích.

Zámek v Buchlovicích. V Hudebním salonu, zámecké Salla terreně či krásném zámeckém parku si můžete užít svatbu jako princezna z pohádky. Zámek patří k nejkrásnějším v ČR, a znáte jej z řady pohádek. Po obřadu využijte výborné služby Hotelu Buchlovice. Zde se o hosty umějí postarat.

Zámek Nový Světlov v Bojkovicích. Do obřadní síně tohoto zámku, kterému se říká Slovácké Miramare, se vejde až 100 lidí. Hostinu pak lze připravit až pro 400 lidí. To už je pořádně velká svatba! Fotografie v iteriéru či na zámeckém ochozu budou krásnou vzpomínkou. V zámku lze část hostů (až 72) i ubytovat. Pro novomanžele je připraveno luxusní apartmá.

Zámek v Napajedlích. Full servis pro náročné, takto by se dala charakterizovat nabídka zámku, v němž neschází reprezentativní prostory, kavárna, prostorný park, domácí kuchyně i ubytování pro svatebčany.

Zámek v Holešově. Salla terrena holešovského zámku slouží jako obřadní síň pro město Holešov. Svatbu můžete mít také v zámeckém parku. A může být docela velká - do zámeckých sálů se vejde až 450 hostů. Novomanželé si mohou vysadit v zámecké zahradě vlastní ovocný strom. Vše vyřídíte v Holešově na radnici.

Zámek ve Zlíně-Lešné. Tato kouzelná stavba leží uprostřed oblíbené zoologické zahrady. 

 

Zámek Nový Světlov Bojkovice, 643x427, 248.07 KBZámek Nový Světlov Bojkovice
Netradiční místa. Svatba v přírodě, uprostřed zoologické zahrady, historickém skanzenu, na lodi či replice kostela z 9. století? Na Východní Moravě to není problém.

Svatba na Soláni. Svěží příroda, okouzlující atmosféra hory malířů a umělců, kouzelný kout Valašska. Jedinečný zážitek pro milovníky hor, dokonalý servis (stravování a ubytování) v okolních hotelích.

Svatba v ZOO a zámku Zlín - Lešná. Atraktivní místo uprostřed proslulého zooparku. Romantický zámek s krásným interiérem i exteriérem. Dokonalá kulisa pro svatební fotografie.

Svatba v Archeoskanzenu Modrá u Velehradu - replika kostelíka sv. Jana Křtitele. Vhodné pro civilní svatby v romantickém, až mystickém prostoru. Ubytování a stravování v nedalekém hotelu Skanzen. Svatba v kulisách velkomoravské vesnice.

Valašské muzeum v přírodě, Rožnov pod Radhoštěm. Svatební obřad v tradiční valašské radnici nebo v evangelickém kostele v areálu Dřevěné městečko. Kapacita 30 osob. Možnost přijet na místo svatby koňským povozem.

Svatba na Baťově kanálu. Na loď Morava se vejdou svatebčané i hosté. Občerstvení, cimbálovka  a společná plavba životem může začít tímto netradičním zážitkem.

Svatba na Ranči v Kostelanech na Kroměřížsku slibuje mnoho ojedinělých zážitků. Westernové prostředí vhodné pro všechny milovníky koní, přírody a exotiky. Oddat Vás může šerif, na společnou cestu životem se můžete vydat na koni. Chomouty pro koně i ženicha jsou vždy připraveny. Kapacita je až 130 hostů, z nich se téměř polovina  ubytuje v hotelu Crazy Mary, ostatní pak ve spřátelených podnicích.  Samozřejmostí je výborná kuchyně i možnost relaxace po náročném dnu.

Svatbu v přírodě stranou městského ruchu nabídne Dvůr Honětice na Kroměřížsku v podhůří Chřibů. 

Zámek Lešná uprostřed ZOO Zlín, 800x533, 106.07 KBZámek Lešná uprostřed ZOO Zlín
Vyzkoušené lokality pro vaši svatbu, aneb Kde se svatba podaří.

Slovácký dvůr, Ostrožská Nová Ves. Atmosféra vinařských búd, soukromí, možnosti ubytování. Typickou kulisu Slovácka doplní cimbálovka.

Hotel Energetic, Rožnov pod Radhoštěm. Stovku svatebčanů obslouží v hotelu Energetic nebo v přilehlé Kolibě Kordulka. Svatba v moderním sále či stylové valašské kolibě.

Koliba u Černého Medvěda Zlín. Místo pro malou svatbu nebo firemní akci do 30 osob. Ubytování pro 18 osob. Skvělá kuchyně, stylové prostředí v intimním prostředí na okraji lesa.

Resort Valachy. Komfortní prostory v jedinečné přírodní scenérii Beskyd. Výtečný servis, široká volba možností.

Pivovar Vraník, Trnava u Zlína. Stylové prostředí minipivovaru, kvalitní servis v lokalitě nedaleko Slušovic, Vizovic a Zlína. Zde naleznete výborné podmínky pro svatbu či firemní akci. Kapacita až 120 osob.

Hotel Buchlov. Přímo pod středověkým, nikdy nedobytým hradem Buchlovem jsou připraveni k uspořádání společenských akcí až pro 120 osob. Pro svatby možnost focení v interiérech hradu Buchlova. V hotelu možnost ubytování, wellness.

Hotel Tomášov, Zlín. Svatby ve stylové restauraci s příjemným posezením a výhledem do přírody, kapacita 35 - 40 osob, letní terasa. Možnost ubytování ve 4* hotelu Tomášov.

Svatba v hotelu Tomášov, 800x533, 70.82 KBSvatba v hotelu Tomášov
© 2010 - East Moravia Convention Bureau
Realizace web studio dat